DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/SC OM3 2m Digitus DK-2532-02/3
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/SC OM3 2m Digitus DK-2532-02/3

DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/SC OM3 2m Digitus DK-2532-02/3

Znamka:

Digitus

ID:

0796328

Shoppster d.o.o.
Ni ocene kupcev
10,36
9,99
Prihranek:
0,37 € (-3%)
Pri dobavitelju

Osebni prevzem Ljubljana - Črnuče:
Na voljo predvidoma v 2 delovnih dneh

Dostava na dom:
predvidoma v 2 delovnih dneh

Količina:
undefined

Opis

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 2m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM3
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x SC vmesnik
Keramične kapice
LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 2 m
Modre barve



Teža neto v kg: 0.0542
Teža bruto v kg: 0.0570
Pakiranje v kartonu: 240
Garancija v mesecih: 12

DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/SC OM3 2m Digitus DK-2532-02/3

Specifikacije

mnenja kupcev

Promocije