Vse kategorije
Seznam želja
0
Košarica
059 100 900
EFB Optični patch SM SC-SC 20m EFB Simplex O1323.20
EFB Optični patch SM SC-SC 20m EFB Simplex O1323.20

EFB Optični patch SM SC-SC 20m EFB Simplex O1323.20

Znamka:

Efb

ID:

0798810

Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
Ni ocene kupcev
16,93
15,57
Prihranek:
1,36 € (-8%)
Količina:
undefined

Opis

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 20m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…

EFB optični simplex patch kabel
Kategorija OS2
1 žilni, singlemode, simplex
SC - SC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 20 m
Rumene barve



Teža neto v kg: 0.1800
Teža bruto v kg: 0.1900
Garancija v mesecih: 12

EFB Optični patch SM SC-SC 20m EFB Simplex O1323.20

Specifikacije

mnenja kupcev

Promocije