Vse kategorije
Seznam želja
0
Košarica
059 100 900
EFB Optični patch SM PK-9 LC/LC 30m EFB O0350.30
EFB Optični patch SM PK-9 LC/LC 30m EFB O0350.30

EFB Optični patch SM PK-9 LC/LC 30m EFB O0350.30

Znamka:

Efb

ID:

0798822

Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
Ni ocene kupcev
32,85
30,22
Prihranek:
2,63 € (-8%)
Količina:
undefined

Opis

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 30m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...

EFB optični duplex patch kabel
Kategorija OS2
2 žilni, singlemode, duplex
LC - LC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 30 m
Rumene barve



Teža neto v kg: 0.2000
Teža bruto v kg: 0.2230
Garancija v mesecih: 12

EFB Optični patch SM PK-9 LC/LC 30m EFB O0350.30

Specifikacije

mnenja kupcev

Promocije