Vse kategorije
Seznam želja
0
Košarica
059 100 900
LEVITON Optični adapter I člen ST Multimode Leviton BHCSTMM001
LEVITON Optični adapter I člen ST Multimode Leviton BHCSTMM001

LEVITON Optični adapter I člen ST Multimode Leviton BHCSTMM001

Znamka:

Leviton

ID:

0798945

Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
Ni ocene kupcev
1,83
1,68
Prihranek:
0,15 € (-8%)
Količina:
undefined

Opis

Leviton optični ST-ST adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...

Leviton optični ST-ST adapter za panel
ST-ST I člen - skoznik
Skladen z IEC 60875-10
Tipična izguba vmesnika SM - 0.1dB
Material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami



Teža neto v kg: 0.0100
Teža bruto v kg: 0.5000
Garancija v mesecih: 12

LEVITON Optični adapter I člen ST Multimode Leviton BHCSTMM001

Specifikacije

mnenja kupcev

Promocije